VeloMarket
Rabaty do -30% i darmowa dostawa do punktów Paczkomat® InPost dla wybranych produktów

Zyskuje natura. Zyskujesz Ty.

Jesteś klientem VeloBanku? Masz 3% rabatu na wszystkie produkty!

Zapraszamy do zielonej internetowej alei zakupowej VeloMarket. Dajemy zielone światło łatwym, ekologicznym i jednocześnie ekonomicznym zakupom w sieci. Zysk dla natury to jednocześnie Twój zysk.

Dzisiaj ekologia to już nie tylko modny styl życia, ale oczywisty i konieczny wybór. VeloMarket otworzyliśmy po to, żeby jedna strona pozwalała kupić lepszą przyszłość dla nas i dla naszych dzieci. To tutaj, na jednej platformie masz wybór energooszczędnego sprzętu i ekologicznych produktów. Zakupy na VeloMarket przypominają jazdę na zielonej fali – łatwo poruszasz się po działach i szybko znajdujesz to, co jest dobre dla nas wszystkich i dla planety::

  • fotowoltaikę, pompy ciepła, magazyny energii,
  • lodówki, zmywarki, pralki z wysoką klasą energetyczną,
  • energooszczędne oświetlenie,
  • produkty dla domu i ogrodu oszczędzające energię i wodę,
  • kosmetyki naturalne
  • żywność z europejskim certyfikatem ekologicznym,
  • sprzęt i akcesoria sportowe.

Będąc klientem VeloBanku (posiadając którykolwiek z portfolio banku) otrzymujesz stałą zniżkę w wysokości 3% na każdy produkt.

Jeżeli jesteś klientem ale nie widzisz zniżek, udaj się do ustawień danych konta i zaznacz pole „Klient VeloBank?” na „Tak”.

 

Niech dom będzie pełen pozytywnej energii ze słońca.

Słońce jest doskonałą odpowiedzią na kosmiczne ceny energii. Wystarczy trochę miejsca na dachu, przed domem lub na balkonie i już możesz zainstalować panele fotowoltaiczne. To prawdziwy generator oszczędności. Przekonaj się, jak dzięki energii słonecznej możesz napędzać cały ekosystem urządzeń: pompę ciepła, auto i inne pojazdy elektryczne, cały domowy sprzęt i oświetlenie. Nadmiar mocy wykorzystasz później dzięki magazynom energii. Wybór jest jasny jak słońce - fotowoltaika to inwestycja, która zwróci się szybciej, niż myślisz. Dzięki niej przyszłość też jest jaśniejsza..

 

Pora włączyć oszczędzanie prądu, wody i środowiska.

Policz się z prądożerną lodówką oraz pralką czy zmywarką, które niepotrzebnie zużywają wodę w dużych ilościach. Zastąp je sprzętem o najlepszej klasie energetycznej i zużywającym mniej wody, będącej coraz cenniejszym zasobem. Świetlnym pomysłem będzie też wymiana oświetlenia na energooszczędne, co w skali roku przyniesie widoczne oszczędności. Spraw, by przyszłe pokolenia nie musiały płacić za nas rachunku, bo rachunek jest prosty: energooszczędny sprzęt + urządzenia oszczędzające wodę = czystsze środowisko..

 

Jedzmy i ruszajmy się na zdrowie – swoje i naszej planety

Zdrowy styl życia to lepszy świat dla naszych dzieci. Zmiany w diecie mogą wiele zmienić w nas i wokół nas. Żywność bez pestycydów, sztucznych nawozów i konserwantów pozwala dłużej cieszyć się dobrym zdrowiem i uniknąć groźnych chorób, co jest naprawdę bezcenne.

Ruch potrafi zastąpić niejedno lekarstwo, ale żadne lekarstwo nie zastąpi ruchu. Uprawiaj sport przez minimum 30 minut dziennie, a poprawisz swoją formę, zdrowie, poczujesz się lepiej i nabierzesz energii. Dobry sportowy sprzęt świetnie motywuje do rozpoczęcia aktywności. Kiedy tylko możesz, pojedź rowerem. Nakręć się na dbanie o siebie i klimat

 

Przejdź na jedyną taką zieloną alejkę zakupową. VeloMarket masz po drodze, jeśli chcesz:

  • oszczędzać pieniądze (otrzymujesz zielone produkty w najlepszych cenach),
  • oszczędzać czas (już nie szukasz zielonych produktów na różnych stronach),
  • oszczędzać środowisko (kupując na VeloMarket, dbasz o planetę).

Zamów kontakt

Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w najbliższym możliwym terminie, w godzinach pracy infolinii -  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w sobotę: w godzinach 9:00-17:00