Partnerzy strategiczni


Oszczędności i niezależność energetyczna z PGE Obrót

Jesteśmy największym sprzedawcą energii w Polsce. PGE Obrót obsługuje 5,5 miliona Klientów:
• gospodarstwa domowe,
• samorządy,
• największe firmy i przedsiębiorstwa.

Wchodzimy w skład Grupy PGE, która jest liderem zielonej transformacji energetycznej w Polsce. Jej działania oraz inwestycje stanowią jeden z filarów bezpieczeństwa energetycznego kraju. Jest to możliwe dzięki ambitnej strategii transformacji energetycznej i kolejnym inwestycjom w OZE, produkujące energię ze słońca, wiatru i wody. Zapewniamy Klientom szeroki dostęp do zielonej energii poprzez rozwijanie naszego portfolio produktów Pro Eko tj. instalacja fotowoltaiczne, pompy ciepła i magazyny energii. Jesteśmy sprawdzonym, doświadczonym, bezpiecznym i kompleksowym partnerem w realizacji takich inwestycji, dla odbiorców indywidualnych, jak i biznesowych., w tym rolników i producentów. Gwarantujemy eksperckie doradztwo i fachowe wykonawstwo. spieramy Klienta - naszą ofertę zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby umożliwić Klientom maksymalnie jak największe korzyści w zakresie programów wsparcia i dofinasowania inwestycji. Jesteśmy „Partnerem na lata” - standardem w ofercie PGE Obrót jest 15 lat gwarancji na materiały i jakość wykonania paneli fotowoltaicznych, 25 lat gwarancji na ich sprawność, 12 lat gwarancji na falownik oraz pozostałe elementy konstrukcji (np. magazyn energii), a także 5 lat na wykonane prace instalacyjne.
Dowiedz się więcej


Drogerie Natura

Drogerie Natura to jedna z największych i najdłużej działających sieci na polskim rynku kosmetycznym. Natura od 25 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, na bieżąco dostosowując ofertę do ich potrzeb i oczekiwań.

Wśród produktów dostępnych w sklepach można znaleźć bogatą gamę marek będących liderami na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz asortyment dostępny wyłącznie w salonach sieci. Spółka Natura, do której należą Drogerie Natura, jest obecnie jednym z najbardziej liczących się podmiotów na rynku dystrybucji i sprzedaży kosmetyków. Obecnie Drogerie Natura to sieć ponad 265 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Wyróżnikiem Drogerii Natura jest profesjonalne podejście do Klientów – zarówno na poziomie jakości obsługi, jak i komfortu robienia zakupów. Firma systematycznie bada oczekiwania Klientów oraz na bieżąco śledzi trendy na rynku. Aby jeszcze lepiej spełniać potrzeby i oczekiwania Klientów, Natura prowadzi prace nad dalszym rozwojem i lepszym dopasowaniem asortymentu. W 2014, 2015, 2016 i 2017 roku Natura otrzymała prestiżowy tytuł Superbrands Created In Poland przyznawany co roku najsilniejszym markom konsumenckim w Polsce. Drogerie Natura zostały wyróżnione w kategorii Apteki, drogerie sieciowe, perfumerie. Drogerie Natura zostały również nagrodzone Gwiazdą Jakości Obsługi.

Promocja na produkty Drogerii Natura

Zobacz wszystkie produkty
Nie możemy odnaleźć produktów spełniających wybrane kryteria.
Kontakt

Zamów kontakt

Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w najbliższym możliwym terminie, w godzinach pracy infolinii -  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w sobotę: w godzinach 9:00-17:00