VeloMarket
Rabaty do -30% i darmowa dostawa do punktów Paczkomat® InPost dla wybranych produktów
REFILL Naturalny płyn do NACZYŃ 500ml bezzapachowy

REFILL Naturalny płyn do NACZYŃ 500ml bezzapachowy

Proszek do prania białego

Proszek do prania białego

Nabłyszczacz do zmywarki

Zostań klientem VeloBanku i zapłać za ten produkt Final Price Default User 14,07 zł
Final Price Velo User 14,07 zł

Nabłyszczacz działa na końcu cyklu zmywania, ale spełnia bardzo ważną funkcję. Odpowiednio dobrane składniki nabłyszczacza sprawiają, że naczynia schną szybciej, a to zapobiega powstawaniu na nich zacieków, dlatego warto zawsze o nim pamiętać.

SKU
00002

Nabłyszczacz w zmywarce działa na końcu cyklu zmywania, ale wcale nie oznacza, że spełnia mniej istotną funkcję. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom w ostatniej fazie zmywania przyspiesza wysychanie naczyń – unikamy w ten sposób zacieków i białych plam, zwłaszcza w przypadku bardzo twardej wody dostarczanej do urządzenia.

Składniki są dobrane specjalnie tak, aby nie trzeba było martwić się o ich pozostałości na naczyniach. Nie zawiera szkodliwej dla zdrowia chemii, która mimo intensywnego płukania w zmywarce, mogłaby pozostać na naczyniach.

W całości biodegradowalne składniki są pochodzenia roślinnego, dzięki czemu nie szkodzą nie tylko człowiekowi, ale również środowisku.

Butelka została wykonana ze szkła, a nakrętka jest metalowa, więc po wykorzystaniu mogą zostać poddane recyklingowi, a nawet wykorzystane w celach dekoracyjnych.

Czas, na jaki wystarczy nabłyszczacz zależy od twardości wody i ustawień zmywarki. Większość zmywarek wyposażona jest we wskaźniki poziomu nabłyszczacza, dlatego nie musimy się obawiać, że przeoczymy konieczność jego uzupełnienia.

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Z DUMĄ STWORZONO I WYPRODUKOWANO W POLSCE.

Więcej informacji
Waga0.500000
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nabłyszczacz do zmywarki
Twoja ocena
Sprzedawany przez
Wysyłamy w 1 dzień
Zwrot do 14 dni
Sprzedawany przez
Kontakt

Zamów kontakt

Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w najbliższym możliwym terminie, w godzinach pracy infolinii -  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w sobotę: w godzinach 9:00-17:00