VeloMarket
Rabaty do -30% i darmowa dostawa do punktów Paczkomat® InPost dla wybranych produktów
Proszek do prania kolorowego

Proszek do prania kolorowego

Proszek do prania pieluch wielorazowych

Proszek do prania pieluch wielorazowych

Proszek do prania białego

Zostań klientem VeloBanku i zapłać za ten produkt Final Price Default User 36,86 zł
Final Price Velo User 36,86 zł

Czerwone wino i tłuste potrawy to nie jedyni wrogowie białych ubrań. Jest nim również czas, z każdym kolejnym praniem białe tkaniny szarzeją, jeśli nie korzystamy z odpowiedniego proszku, a z pomocą przyjdzie ekologiczny Proszek do prania białego BALJA.

SKU
00005

Białe tkaniny wymagają sporo troski. Nieodpowiednio prane szybko staną się szare i nieatrakcyjne. Żeby temu zapobiec konieczne jest używanie odpowiednich detergentów do prania. Proszek do prania białego BALJA to składniki wyłącznie biodegradowalne. Nie zawiera fosforanów, boranów, chloru, sztucznych barwników, wybielaczy optycznych i kompozycji zapachowych, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie, samopoczucie, a także kondycję skóry Twojej i Twojej rodziny.

Obok aktywnego tlenu to mydło na bazie oliwy i oleju laurowego jest najważniejszym składnikiem naszego produktu. Mydło sprawia, że tkaniny są przyjemne w dotyku i delikatne. Dzięki temu nie przyczyniamy się również do wzrostu produkcji oleju palmowego, a co za tym idzie degradacji lasów deszczowych pod uprawę palmy. Choć mydło sprawia, że proszek pachnie niemal intensywnie, to na praniu pozostaje jedynie zapach świeżego prania suszonego w słońcu.

W składzie proszku do prania białego nie mogło zabraknąć składników, które skutecznie zadbają o biel naszych ubrań, ale ich działanie jest na tyle delikatne, że nie zaszkodzą włóknom.

Opakowanie naszego proszku do prania wykonano z kartonu. Dzięki temu nadaje się do recyklingu. Dodatkowo można je wielokrotnie zamykać, a z jego części samodzielnie złożyć miarkę do dozowania produkt. Dzięki temu ilość proszku wsypana do pralki będzie zawsze idealna, bez konieczności produkowania kolejnej plastikowej miarki.

Proszek działa skutecznie już w 30°C i wystarczy średnio na 40 prań.

Bardzo ważne jest odpowiednie przechowywanie kartonu z proszkiem – z dala od źródeł ciepła i wilgoci oraz w miejscu zacienionym i w zamkniętym opakowaniu, tak aby jak najdłużej cieszyć się jego skutecznym działaniem.

Nie zalecamy stosowania proszku do wełny i jedwabiu.

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Z DUMĄ STWORZONO I WYPRODUKOWANO W POLSCE.

Więcej informacji
Waga1.600000
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Proszek do prania białego
Twoja ocena
Sprzedawany przez
Wysyłamy w 1 dzień
Zwrot do 14 dni
Sprzedawany przez
Kontakt

Zamów kontakt

Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w najbliższym możliwym terminie, w godzinach pracy infolinii -  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w sobotę: w godzinach 9:00-17:00