VeloMarket
Rabaty do -30% i darmowa dostawa do punktów Paczkomat® InPost dla wybranych produktów
Pozytywna ocena ekologiczności produktuw oparciu o AI i wiedzę ekspertów.genAIVeloProdukt byDowiedz się więcej >

Audyt energetyczny budynku jednorodzinnego

Zostań klientem VeloBanku i zapłać za ten produkt Final Price Default User 1 746,00 zł
Final Price Velo User 1 746,00 zł
SKU
audyt_1
Audyt energetyczny budynku ma na celu zidentyfikowanie ekonomicznie uzasadnionych przedsięwzięć termomodernizacyjnych. Wykonane nas audyty energetyczne budynków będą oparte na przekazanych przez Zamawiającego danych i informacjach o budynku.

W ramach audytu zostanie wykonany opis techniczny podstawowych elementów budynku, przeprowadzona zostanie ocena aktualnego stanu budynku i poddane zostaną analizie wybrane możliwości ulepszeń oraz przedsięwzięć termomodernizacyjnych. Na podstawie przeprowadzonych prac przygotujemy raport z audytu energetycznego budynku spełniający uzgodnione cele i wymagania, w tym wymagania Ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków.

Przeprowadzimy również identyfikację działań, które mogą zostać podjęte przez Zamawiającego dla uzyskania świadectwa efektywności energetycznej (tzw. białych certyfikatów), do wydawania których upoważniony jest Prezes Urzędu Regulacji Energetyki, a wynikające z nich prawa majątkowe są zbywalne, stanowiąc towar giełdowy podlegający obrotowi na Towarowej Giełdzie Energii (TGE).

VeloProdukt w ocenie sztucznej inteligencji

Audyt energetyczny budynku jednorodzinnego to usługa, która przyczynia się do ochrony środowiska poprzez identyfikację ekonomicznie uzasadnionych przedsięwzięć termomodernizacyjnych. Dzięki temu zmniejsza się zużycie energii i emisja gazów cieplarnianych. Usługa ta jest przeprowadzana przez wykonawcę w Polsce, co gwarantuje jej wysoką jakość i dostosowanie do lokalnych warunków. Audyt energetyczny budynku to inwestycja w przyszłość, która przynosi korzyści dla środowiska i portfela właściciela.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Audyt energetyczny budynku jednorodzinnego
Twoja ocena
Sprzedawany przez
Wysyłamy w Wg umowy
Zwrot do 14 dni
Kraj wysyłki
Polska
Sprzedawany przez
Kontakt

Zamów kontakt

Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w najbliższym możliwym terminie, w godzinach pracy infolinii -  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w sobotę: w godzinach 9:00-17:00