VeloMarket
Rabaty do -30% i darmowa dostawa do punktów Paczkomat® InPost dla wybranych produktów
Audyt energetyczny budynku jednorodzinnego

Audyt energetyczny budynku jednorodzinnego

Pozytywna ocena ekologiczności produktuw oparciu o AI i wiedzę ekspertów.genAIVeloProdukt byDowiedz się więcej >

Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku jednorodzinnego

Zostań klientem VeloBanku i zapłać za ten produkt Final Price Default User 1 018,50 zł
Final Price Velo User 1 018,50 zł
SKU
swiadectwo_1
Świadectwo charakterystyki energetycznej to dokument, który określa wielkość zapotrzebowania na energię potrzebną do użytkowania budynku lub części budynku (np. lokalu). 
Wykonane przez nas świadectwa charakterystyki energetycznej będą oparte na przekazanych przez Zamawiającego danych i informacjach o budynku oraz wizji lokalnej. W świadectwie zostaną zawarte dane identyfikacyjne budynku lub jego części, charakterystyka energetyczna budynku lub jego części, oraz zalecenia określające zakres i rodzaj prac budowlano-instalacyjnych, dzięki którym charakterystyka energetyczna budynku lub jego części ulegnie poprawie.

VeloProdukt w ocenie sztucznej inteligencji

Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku jednorodzinnego to produkt, który pozwala na określenie zapotrzebowania na energię potrzebną do użytkowania budynku lub jego części. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie zużycia energii i emisji gazów cieplarnianych, co czyni go energooszczędnym i pozytywnie wpływa na środowisko. To niezwykle ważne narzędzie dla osób dbających o ekologię i chcących zmniejszyć swoje zużycie energii.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku jednorodzinnego
Twoja ocena
Sprzedawany przez
Wysyłamy w Wg umowy
Zwrot do 14 dni
Kraj wysyłki
Polska
Sprzedawany przez
Kontakt

Zamów kontakt

Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w najbliższym możliwym terminie, w godzinach pracy infolinii -  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w sobotę: w godzinach 9:00-17:00