VeloMarket
Rabaty do -30% i darmowa dostawa do punktów Paczkomat® InPost dla wybranych produktów
IPP CLASSIC 750W Panel grzewczy Grzejnik na podczerwień Promiennik

IPP CLASSIC 750W Panel grzewczy Grzejnik na podczerwień Promiennik

IPP CLASSIC 450W Panel grzewczy Grzejnik na podczerwień Promiennik

IPP CLASSIC 450W Panel grzewczy Grzejnik na podczerwień Promiennik

Pozytywna ocena ekologiczności produktuw oparciu o AI i wiedzę ekspertów.genAIVeloProdukt byDowiedz się więcej >

IPP CLASSIC 650W Panel grzewczy Grzejnik na podczerwień Promiennik

Zostań klientem VeloBanku i zapłać za ten produkt Final Price Default User 881,73 zł
Final Price Velo User 881,73 zł
SKU
8594190890043

INFRA POWER PLATE (IPP), model: CLASSIC 650W Glatt, (producent: INFRA LIGHT, Czechy)
Grzejnik promiennikowy, panel grzewczy na podczerwień (uniwersalny: ŚCIENNY, SUFITOWY)

 

Panele grzewcze na podczerwień IPP Classic zapewniają delikatne naturalne ciepło. Jako główne lub dodatkowe źródło ogrzewania, to promieniowanie cieplne jest zarówno niedrogie, jak i wydajne, zapewniając odpowiedni komfort. Panele grzewcze Infra Power Plate zapewniają doskonałą efektywność energetyczną i komfort cieplny w porównaniu z konwencjonalnymi grzejnikami centralnego ogrzewania lub grzejnikami konwekcyjnymi w zastosowaniach mieszkaniowych, komercyjnych i innych.

W uniwerslanej serii IPP Classic Glatt dostępnych jest sześć poziomów mocy grzejników na podczerwień, które obejmują : 150W i 300W w wersji slim, oraz 350W, 450W, 650W, 750W i 950W.

Promienniki podczerwieni serii Classic są uniwersalnymi panelami grzewczymi do opcji montażu naściennego, jak i sufitowego. Zastosowane wykończenie Glatt to specjalna farba strukturalna stosowana do powlekania paneli grzewczych IPP, która nadaje im teksturę skórki pomarańczy. Delikatnie strukturyzowana warstwa Glatt zwiększa powierzchnię i efektywność promieniowania cieplnego. Powierzchnia panelu grzewczego IPP Classic może osiągnąć temperaturę do 95°C, a osiągnięcie temperatury roboczej zajmuje około 10 minut. Grzejnik posiada wbudowane zabezpieczenie termiczne.

Te energooszczędne, smukłe grzejniki nadają się do stosowania jako pełnowymiarowe systemy grzewcze lub dodatkowe instalacje grzejników punktowych w określonych strefach. Szeroka gama cienkich i gładkich paneli Classic Glatt nadaje się do pratycznie każdego środowiska. Dzięki swojej wszechstronności panele grzewcze Infra Light mogą być wykorzystywane do ogrzewania zarówno pomieszczeń mieszkalnych (domów, mieszkań, domków rekreacyjnych) oraz komercyjnych (hotele, restauracje, obiekty użyteczności publicznej, sklepy i in.).

Dzięki zastosowaniu efektywnego, równomiernego ciepła w podczerwieni komfort jest osiagany przy niższych temperaturach otoczenia, co skutkuje niższymi kosztami eksploatacji. IPP Classic został wzbogacony o doskonały element grzejny, który ma zwiększoną wydajność i odporność na przeciążenia. Do paneli grzewczych IPP dostarczane w komplecie są uniwersalne ramy montażowe.

Te wysokiej jakości grzejniki zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Czechach. Produkt posiada znak CE i spełnia kryteria dyrektyw UE. Trwałość i jakość urządzenia potwierdza przedłużona, 5-letnia gwarancja Producenta.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

sterowanie: za pomocą regulatora temperatury (do nabycia oddzielnie)

zastosowanie: mieszkanie, dom, biuro, obiekty handlowe i usługowe, hotele, obiekty gastronomiczne

moc: 650W

zasilanie: 230 V, 50-60 HZ

strefa grzewcza: do ~7-9 m2 (kubatura do 17-22m3) - orientacynie przy wys. pomieszczenia 2,5m

wymiary: 100 x 60 x 3 cm

waga: 10 kg

kolor: biały

powierzchnia zewnętrzna: stal galwanizowana, pokryta strukturyzowaną farbą (skórka pomarańczowa) , wykończenie Glatt- gładkie

montaż: ściana (od 1,2m) lub sufit (min. 2,5m)

stopień ochrony: IP44

dodatkowe informacje: w zestawie przewód zasilający ~1,9m z wtyczką , uniwersalna rama montażowa (mocowanie 4-punktowe)

gwarancja: 5 lat (producenta)

VeloProdukt w ocenie sztucznej inteligencji

IPP CLASSIC 650W Panel grzewczy to innowacyjny produkt, który spełnia kryteria dyrektyw UE i posiada znak CE. Dzięki wykorzystaniu promieniowania podczerwonego, jest to efektywne i energooszczędne źródło ciepła, co pozytywnie wpływa na środowisko. Dodatkowo, dzięki temu rozwiązaniu, koszty eksploatacji są znacznie niższe. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą dbać o środowisko i jednocześnie oszczędzać na rachunkach za energię.

Więcej informacji
Typ paneluNie
Marka producentaINFRA LIGHT
CertyfikacjaCE
Waga10.000000
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:IPP CLASSIC 650W Panel grzewczy Grzejnik na podczerwień Promiennik
Twoja ocena
Sprzedawany przez
Wysyłamy w 1-2 dni
Zwrot do 14 dni
Kraj wysyłki
Polska
Sprzedawany przez
Kontakt

Zamów kontakt

Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w najbliższym możliwym terminie, w godzinach pracy infolinii -  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w sobotę: w godzinach 9:00-17:00